• RozWiązaniA cyfRowe

  przenosimy ambitne projekty na wyższy poziom, zmieniając ich internetowe środowisko biznesowe.

  icon mouse

Co oferujemy

 • Identyfikacja wizualna jest podstawowym elementem wizerunkowym firmy.

  To dzięki takim materiałom jak wizytówki, papier firmowy, broszury, logotyp budują Państwo świadomość swojej marki / firmy wśród użytkowników oraz potencjalnych klientów oraz tych, którzy już korzystają z usług Państwa firmy.

  Opracowanie spójnej identyfikacji wizualnej pozwali na wyróżnienie firmy spośród, wielu które działają na podobnym rynku.

  Identyfikacja wizualna wzmacnia wizerunek Państwa firmy. Stworzenie przez nas Państwa identyfikacji wizualnej cechuje przede wszystkim pomysłowość, profesjonalizm oraz nowoczesne podejście, które jest wyznaczane przez najnowsze trendy.

Logotypy

 • Dobry logotyp to tak naprawdę prosty logotyp.

  Logotyp Państwa firmy to podstawowy element identyfikacji wizualnej.

  Jest to grafika, która jest rozpoznawalna nawet w momencie, gdy nie widzimy nazwy firmy. Logotyp, który stworzymy dla Państwa będzie niepowtarzalny. Dzięki czemu wrośnie wiarygodność Państwa firmy.

  Często zdarza się tak, że pierwszy kontakt z Państwa firmą to styczność z Państwa logotypem.

  Logotyp musi być dostosowany indywidualnie, dostosowany zarówno do potrzeb klienta, ale również do firmy / marki, jaką reprezentować ma logotyp.

Materiały do druku

 • Wizytówki

  Wizytówka to ten element identyfikacji wizualnej, który ma prezentować naszą firmę klientowi, ale również służyć do pomocy w kontaktach. Projektując wizytówki mamy na uwadze optymalne umieszczenie Informacji, atrakcyjną prezentację. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie które lubimy podejmować. Stworzenie odpowiedniej wizytówki to jedno z podstawowych działań, dzięki któremu Państwa Firma stanie się bardziej rozpoznawalna.

  Broszury / Ulotki

  Projektując broszurę należy odpowiednio dobrać wiele elementów, które powinny ze sobą w sposób harmonijny współgrać. Począwszy od tekstów, czcionki, grafiki, kolorystyki  skończywszy na odpowiednim układzie. Każda broszura informująca o działalności Państwa firmy powinna być unikalna, dostosowana do Państwa potrzeb. Ale nie można zapominać, iż jest ona kierowana do potencjalny lub obecnych klientów więc musi być dostosowana do upodobań oraz gustu Państwa klientów.

  Papier firmowy

  Papier firmowy to wizytówka Państwa firmy. Wpływa pozytywnie na postrzeganie Państwa firmy, poprawia wiarygodność oraz prestiż. Poprawnie zaprojektowany powinien cieszyć oko zarówno Państwa jak i kontrahentów, ale jednocześnie nie powinien odciągać uwagi od najważniejszych rzeczy, jakie są na nim zawarte.