• RozWiązaniA cyfRowe

  przenosimy ambitne projekty na wyższy poziom, zmieniając ich internetowe środowisko biznesowe.

  icon mouse

Co oferujemy

 • Strony internetowe

  Wykonujemy profesjonalne responsywne strony internetowe o rozbudowanej strukturze i funkcjonalności. W pełni odzwierciedlamy indywidualne potrzeby klienta. Łączymy innowacyjne formy z przejrzystą i prostą nawigacją.

  Sklepy internetowe

  Nasze projekty sklepów internetowych wdrażamy w oparciu o najlepsze dostępne w Polsce licencje, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo licencje umożliwiają szeroki zakres zastosowań, w tym: łatwe zarządzanie grupami produktów, klientami oraz realizacją zamówień.

  Projekty graficzne

  Wykonujemy projekty graficzne stron i sklepów internetowych, projekty reklamy zewnętrznej tj. billboardy, banery oraz projekty oklejania samochodów.

technologia wykonania

 • Dobór odpowiedniej technologii do potrzeb Twojego serwisu jest niezwykle ważny. Dlaczego? To proste: odpowiednio dobrana technologia zapewni funkcjonalność oraz pomoże stworzyć serwis, o jakim marzysz! Tworząc strony internetowe wykorzystujemy najnowsze technologie.

  Responsive web design (często skracane do RWD)

  to podejście do projektowania stron internetowych, w którym strona jest wykonana, w taki sposób, aby zapewnić optymalne wrażenia wizualne. Strony łatwe do przeglądania i nawigacji na urządzeniach mobilnych oraz monitorach komputerów.

  Oferujemy

  • Stronę przystosowana do urządzeń mobilnych,
  • Stronę z panelem administracyjnym za pomocą którego można edytować całą zawartość strony,
  • Integrację strony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi.
  • Pomoc techniczna przy administracji stroną.

Administracja stronami internetowymi

 • Administrowanie stroną internetową polega na przejęciu wszelkich działań i obowiązków gwarantujących ciągłość sprawnego funkcjonowania serwisu (opieka od strony technicznej), przechowywania kopii zapasowych oraz przede wszystkim aktualizacja treści strony.

  Od kilku lat zajmujemy się administracją stronami internetowymi. Główne zadania przez nas wykonywane to: dodawanie nowych treści, aktualizacja, modyfikacja strony, tworzenie newslettera. Jeśli posiadają Państwo stronę internetową wystarczy, iż otrzymamy materiały i możemy zająć się ich wdrożeniem oraz umieszczeniem na serwerze.

  Możliwe formy współpracy.

  • jednorazowa aktualizacja - opcja dla małych stron i serwisów internetowych, które nie wymagają regularnej zmiany treści - koszt jednorazowy, ustalany po przedstawieniu oczekiwań.
  • miesięczny abonament - odpowiednie rozwiązanie dla serwisów, stron, portali i sklepów internetowych, których właściciele mają w zamyśle ciągłą kontrolę oraz administrację ich treści - oferta skierowana dla osób i firm dokonujących regularnych zmian na stronach. Dokładnej wyceny dokonujemy po przedstawieniu Państwa potrzeb i oczekiwań.